Midea BREEZELESS+ – AIRWAVE

Nuo 1,000.00 
Kaina nurodyta be montavimo.

Vidiniai BreezeleSS+ serijos blokai turi dvigubas menteles „TwinFlap“ su 7928 mini skylutėmis, kurios užtikrina tolygią atvėsinto oro sklaidą. BreezeleSS+ yra pirmasis ir kol kas vienintelis modelis rinkoje, turintis šonines oro išpūtimo angas. Šios S formos angos veikia išvien su priekinėmis mentelėmis ir užtikrina optimalų oro srautą per šilumokaitį, bei tolygų oro paskirstymą patalpoje.

Description

Vidiniai BreezeleSS+ serijos blokai turi dvigubas menteles „TwinFlap“ su 7928 mini skylutėmis, kurios užtikrina tolygią atvėsinto oro sklaidą. BreezeleSS+ yra pirmasis ir kol kas vienintelis modelis rinkoje, turintis šonines oro išpūtimo angas. Šios S formos angos veikia išvien su priekinėmis mentelėmis ir užtikrina optimalų oro srautą per šilumokaitį, bei tolygų oro paskirstymą patalpoje.

  • Energetinio efektyvumo klasė A+++
  • Bevėjis oro paskirstymo efektas.
  • Ypatingai tylus, garso slėgio lygis nuo 19 dB(A).
  • Multifunkcinis valdymo pultas ir galimybė valdyti per internetą.
  • Vidinio bloko dulkių išvalymo režimas.
  • Vienintelis kondicionierius rinkoje su šoninėmis oro išpūtimo angomis.
  • Stilingas ir šiuolaikinis vidinio bei išorinio blokų dizainas.

Susideda iš 7928 mini skylučių
Mini skylučių konstrukcija maksimaliai sumažina koncentruoto oro srauto gūsius
Visos abiejose mentelėse esančios 7928 mini skylutės sukurtos siekiant sušvelninti vėsaus oro gūsius. Kai atvėsintas oras praeina per šias skylutes, jis pavirsta tūkstančiais mažų oro dalelių, kurios atvėsina patalpą nesukeldamos nekomfortiško vėsaus oro gūsio pojūčio.

S formos sparnų dizainas
S formos BreezeleSS+ šoninės angos kondicionierių dizainą pakelia į naują lygį. Šių sparnų formos angų dėka oro srautasį patalpą išpučiamas ne tik per priekines, bet ir per šonines angas. Taip paskirstytas oro srautas tolygiai užpildo patalpą malonia vėsuma.

Midea BreezeleSS+ kondicionieriaus techniniai duomenys

iECO režimas
Įdiegta iECO energijos taupymo technologija su itin efektyviu inverteriniu kompresoriumi. Ji leidžia mėgautis malonia vėsa ir tuo pačiu taupyti iki 60% energijos sąnaudų.

Keletas greičių
Trys greičio režimai: 50%, 75% ir 100%. Galimybė valdyti energijos suvartojimą priklausomai nuo realių poreikių.

Naktinis režimas
Aktyvavus naktinį režimą, kondicionierius per pirmas dvi valandas automatiškai padidina, arba sumažina temperatūrą 1˚C per valandą. Per kitas penkias valandas kondicionierius dirba stabiliu palaikymo režimu, o vėliau išvis išsijungia.

Aplinkos temperatūros kontrolė
Valdymo pulte integruotas temperatūrinis jutiklis seka patalpos temperatūrą. Taip užtikrinamas dar tikslesnis kondicionieriaus valdymas.

Išmanus atitirpinimas
Kondicionieriui pradėjus atsišildymo ciklą, ventiliatoriaus greičiai valdomi tokiu principu, kad kondicionierius neišpūstų vėsaus oro. Tokiu būdu išvengiamas šalto oro gūsio sukeliamas diskomfortas.

3D oro išpūtimas
Mentelės juda automatiškai į visas puses, kad kuo tolygesnis oro srautas pasiektų kiekvieną patalpos vietą.

Šaltnešio nuotekio aptikimo funkcija
Jei įrenginys užfiksuoja šaltnešio nuotekį, vidiniame bloke rodomas klaidos kodas „EC“ ir įrenginys automatiškai sustoja. Ši funkcija padeda apsaugoti įrenginio kompresorių nuo per aukštų temperatūrų nutekėjus šaltnešiui.

Tylos režimas
Aktyvavus šį režimą kondicionierius mažina vidinio bloko apsisukimus iki minimalių ir taip maksimaliai sumažina įrenginio skleidžiamą garsą. Tai padeda užtikrinti ramų nakties miegą.

Temperatūros kompensacija
Ši funkcija padeda užtikrinti vienodą temperatūrą tiek šalia įrenginio, tiek ir visoje patalpoje.

Automatinis išsivalymas
Automatinis žaliuzi mentelių išsivalymas ir nusausinimas garantuoja šviežą išpučiamą orą ir prailgina kondicionieriaus tarnavimo laiką.

Labai tankus filtras
Tankus filtras užtikrina, kad net ir smulkiausios kenksmingų dulkių dalelės nepatektų į patalpą.

Laidinis valdymo pultas
Norėdami turėti stacionarų valdymą, galite nusimatyti laidinį, ant sienos montuojamą valdymo pultą.

Automatinio persikrovimo funkcija
Netikėtai dingus elektros įtampai tinkle ir kondicionieriui išsijungus, įtampai atsiradus jis automatiškai griš į prieš tai buvusius nustatymus.

Horizontalus automatinis oro srauto krypties reguliavimas
Po išjungimo kondicionierių vėl įjungus, horizontalios žaliuzi grotelės grįžta į tą pačią poziciją, kurioje buvo prieš išjungiant įrenginį.

WiFi modulis
Kondicionierių galite valdyti su išmaniuoju telefonu: įjungti ir išjungti, pasirinkti norimą darbo režimą arba pakeisti temperatūros nustatymus.

Turite klausimų apie prekę?

Jei turite kokių klausimų apie prekę, jos montavimą, pristatymą ar kitokį klausimą, užpildykite kontaktų formą apačioje ir mes su Jumis susisieksime.