Samsung sieninis bevėjis ARISE 2.5/3.2kW oro kondicionieriaus komplektas

Nuo 1,177.00 
Kaina nurodyta be montavimo.

Mėgau­ki­tės malo­­nia vėsa naudo­dami „Wind-Free™ Cooling“ režimą.

Description

Jaus­­kite malo­­nią vėsą, o ne šaltį („Wind-Free™ Cooling“). Mėgau­ki­tės malo­­nia vėsa naudo­dami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Šis reži­­mas švel­niai, toly­giai ir tyliai paskirsto orą per tūks­tan­čius mikro ­angų, kurios yra pasi­skirs­čiu­sios per visą kondi­cio­nie­riaus prie­kinį korpusą. Pažangi oro srovės tech­­no­lo­gija taip pat toly­giau atvė­sina plate­s­nes ir dide­s­nes pata­l­pas. Su šia tech­no­lo­gija niekada nebe­jau­site nema­lo­nių ir šaltų oro gūsių.

Taupy­­kite kiek­vieną dieną naudo­dami „Wind-Free™ Cooling“ režimą. Įjun­­gus „Wind-Free™“ vėsi­nimo režimą, lauke esan­tis įren­gi­nys suva­r­toja itin nedaug ener­gi­jos.

Mėgau­ki­tės išma­ne­s­niu gyve­nimu („AI Auto Comfort“). Mėgau­ki­tės išma­ne­s­niu gyve­nimu naudo­dami „AI Auto Comfort“. Ši funk­cija auto­­ma­ti­š­kai anali­zuoja kamba­­rio sąly­gas, įren­gi­nio naudo­jimo įpro­čius ir opti­mi­zuoja įvai­rius reži­mus. Atsi­žvelg­da­mas į varto­tojų pagei­dau­jamą vidaus patalpų tempe­ra­tūrą ir faktinę lauko tempe­ra­tūrą, įren­gi­nys auto­ma­tiš­kai persi­jun­gia į tinka­miau­sią režimą, siek­da­mas išlai­kyti opti­ma­lias kamba­rio sąly­gas.

Geresnis miegas visą naktį („Good Sleep“ režimas). „Good Sleep“ režimas su „Wind-Free™“ funkcija palaiko idealią aplinką geram miegui, nes nebelieka jokių šalto vėjo srautų. Temperatūrą reguliuojanti „Wind-Free™“ funkcija padeda greitai užmigti, miegoti giliai, patogiai ir nubusti pailsėjus.

Grei­tas atšal­dy­mas (,, Fast Cooling”). Šis reži­mas grei­tai atvė­sina patalpą nuo kampo iki kampo. Skait­me­ni­nio inver­te­rio „Boost“ tech­no­lo­gija atvė­sina orą 43 % grei­čiau. Be to, pažangi įren­gi­nio konst­ruk­cija pasi­žymi 15 % dides­niu venti­lia­to­riumi, 18 % platesne anga ir 31 % plates­niais spar­nais. Tad oras paskirs­to­mas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

Valdy­­kite per nuotolį bet kada ir iš bet kur (inte­gruo­tas Wi-Fi modu­lis). Valdy­­kite tempe­ra­tūrą namuose bet kada ir iš bet kur. Naudo­dami „Sma­r­tThings“ prog­ra­mėlę, galite per nuotolį valdyti ir stebėti oro kondi­cio­nie­­rių vos vienu prisi­­lie­timu.

Automatinis išsivalymas. Palaikyti oro kondicionieriaus vidaus švarą nereikia jokių pastangų! Šilumokaičiui baigus darbą „Auto Clean“ funkcija automatiškai išdžiovins įrenginį. Ji pašalina drėgmę per 10–30 minučių pūsdama orą. Taip apsisaugoma nuo bakterijų sankaupų ir nemalonių kvapų.

Mėgaukitės tylesniais ir ramesniais namais. Nesileiskite trikdomi – Jūsų namus galima atvėsinti kur kas tyliau. Kompresorius sukuria galingą oro srovę, tačiau veikia itin tyliai, nes jame įrengtas „Twin Tube“ slopintuvas. Jis sumažina įrenginiui veikiant dideliu pajėgumu oro srovės skleidžiamą triukšmą ir įrenginiui veikiant nedideliu pajėgumu girdimus aplinkos garsus.

Lengvai valomas antibakterinis filtras („Easy Filter Plus“). Efektyvų oro kondicionieriaus darbą galima užtikrinti įdedant mažiau pastangų. Filtrai yra išorės viršuje, todėl juos paprasta išimti ir išvalyti. Tankus tinklelis palaiko šilumokaičio švarą, o antibakterinė danga padeda apsisaugoti nuo oru plintančių pavojingų teršalų.

Apsaugotas nuo korozijos, kad vėsintų ilgai („DuraFin™ Plus“). Išlaikykite malonią vėsą dar ilgiau. „Ocean Fin“ pagamintas iš korozijai atsparios medžiagos, kuri apsaugo nuo rūdijimo, o tai padeda palaikyti optimalų šilumokaičio darbą. Neįtikėtinas atsparumas rūdims įrodytas pasitelkiant 480 val. druskos purškimo bandymą.

Aplinkai nekenkiantis vėsintuvas (R32 šaltnešis). Apsaugokite planetą – mažinkite neigiamą poveikį klimato kaitai. Oro kondicionieriuje cirkuliuoja naujos kartos R32 šaltnešis, kuris padeda apsaugoti ozono sluoksnį ir, palyginti su įprastais R22 ar R410A šaltnešiais, daro labai nedidelį neigiamą poveikį visuotiniam atšilimui. Tad jis kur kas palankesnis aplinkai!

Taupo energiją, pinigus, bet vėsina efektyviai (ECO režimas). Taupo energiją, bet vis tiek palaiko vėsą. Palyginti su įprastu režimu, ECO režimu naudojama mažiau kompresoriaus galios, taigi sumažėja energijos suvartojimas. Kai lauke nėra itin karšta, galima vėsinti efektyviau, taupant tiek energiją, tiek pinigus.

Įrenginys turi ventiliatoriaus (Fan) ir tylos (Quiet) režimus.

Vidinio bloko modelis AR09TXFCAWKNEU
Išorinio bloko modelis AR09TXFCAWKXEU
Wi-Fi Yra
Rekomenduojamos šaldymo temperatūrų ribos, °C -10~46
Rekomenduojamos šildymo temperatūrų ribos, °C -15~24
Elektros maitinimas, Φ/V/Hz 1 / 220-240 / 50
Šaldymo galia ( min / stand / max ), kW 0.9/2.5/3.35
Šildymo galia ( min / stand / max ), kW 0.9/3.2/4.5
Nominali šaldymo galia, kW 2.5
Nominali šildymo galia, kW 3.2
Minimali šaldymo galia, kW 0.9
Minimali šildymo galia, kW 0.9
Maksimali šaldymo galia, kW 3.35
Maksimali šildymo galia, kW 4.5
Šaldymo elektros sąnaudos ( min / stand / max ), kW 0.21/0.70/1.03
Šildymo elektros sąnaudos ( min / stand / max ), kW 0.20/0.84/1.27
Nominalios šaldymo elektros sąnaudos, kW 0.7
Nominalios šildymo elektros sąnaudos, kW 0.84
Šaldymo darbinė srovė ( min / stand / max ), A 1.30/3.60/4.70
Šildymo darbinė srovė ( min / stand / max ), A 1.40/4.00/5.60
Nominali šaldymo darbinė srovė, A 3.6
Nominali šildymo darbinė srovė, A 4
Vamzdžių ilgis ( laukas - vidus ), m 15
Vamzdžių aukščių skirtumas ( tarp ID / OD ), m 8
Šaltnešio tipas R32
Šaltnešio kiekis ( gamykliškai užpildyta ), kg / tCO2e 0.7/0.47
Papildomas šaltnešio kiekis ( viršijus nustatytą vamzdžių ilgį papildomam metrui reikia pildyti šaltnešio (g), nustatytas ilgis (m) nurodytas skliausteliuose ) 15g (>5m)
Šaldymo energijos klasė A++
Šildymo energijos klasė A+
Šaldymo naudingumo koeficientas, EER 3.57
Šildymo naudingumo koeficientas, COP 3.81
Sezoninis šaldymo naudingumo koeficientas, SEER 6.7
Sezoninis šildymo naudingumo koeficientas, SCOP 4
Vidinio bloko oro srautas ( aukštas / vidutinis / žemas ), m3/min 9.8/9.3/8.4
Išorinio bloko oro srautas ( šaldymas ), m3/min 28
Vidinio bloko triukšmo lygis / garso slėgis ( aukštas / vidutinis / žemas ), dB(A) 37/-/19
Išorinio bloko triukšmo lygis / garso slėgis ( šaldymas / šildymas ), dB(A) 46/46
Vidinio bloko gabaritai ( plotis / aukštis / gylis ), mm 820x299x215
Išorinio bloko gabaritai ( plotis / aukštis / gylis ), mm 660x475x242
Vidinio bloko svoris, kg 8.9
Išorinio bloko svoris, kg 23
Skystos fazės vamzdžių skersmuo, Φ, mm ( inch ) 6.35 (1/4″)
Dujų fazės vamzdžių skersmuo, Φ, mm ( inch ) 9.52 (3/8″)
Elektros maitinimo kabelis, mm2 3G X 2.5 mm²
Kabelis tarp vidinio ir išorinio blokų 3G X 1.0 mm² + 2 X 0.75 mm²
Maitinimo kabelio jungtis ( Vidinis blokas IN / Išorinis blokas OUT ) OUT
Rekomenduojamas saugiklis, A 16
Atstumas tarp išorinio bloko tvirtinimo taškų ( X reikšmė ), mm 435.9
Atstumas tarp išorinio bloko tvirtinimo taškų ( Y reikšmė ), mm 265.3
Kompresoriaus tipas S-Inverter
Kompresoriaus modelis UB1AR5090FJ6
Kompresoriaus galia, kW 2.8
Kompresoriaus tepalų tipas POE
Kompresoriaus pradinis užpildymas tepalais, cc 260

Turite klausimų apie prekę?

Jei turite kokių klausimų apie prekę, jos montavimą, pristatymą ar kitokį klausimą, užpildykite kontaktų formą apačioje ir mes su Jumis susisieksime.